Windows üzerinde iki BTCW cüzdanı oluşturmak ve BTCW madenciliğine başlamak için bu kılavuzu inceleyebilirsiniz:

1.) İlk olarak, Windows (C:) veya istedğiniz bir harddisk birimi üzerine gidin ve yeni bir klasör oluşturun. Bu klasöre istediğiniz adı verebilirsiniz (bu örnekte klasöre “BTCPOW” diyeceğiz). Bu klasör, cüzdanlarınızı tutacak ve aşağıdaki adımlarda Komut İstemi tarafından yapılandırılacak / erişilecek olan yer olacak.

2.) Bu klasörü oluşturduktan sonra, Bitcoin-PoW.exe dosyanızı buraya yapıştırın. Gücel cüzdan sürümünü bu adresten indirdiğinize emin olun.

https://github.com/bitcoin-pow/BitcoinPoW/releases

Bu dosya, resmi web sitesinden indirdiğiniz dosya olmalıdır. Bahsettiğim dosyanın üzerinde BTCW logosu bulunmalıdır. Bu dosya genellikle varsayılan olarak “İndirilenler” klasörüne yerleştirilir. Basitçe kopyalayın ve harddiskinizde  oluşturduğunuz BTCPOW klasörü içine  yapıştırın (bu örnekte bu klasöre “BTCPOW” adı verilmiştir).

3.) Şimdi, özel klasörün içine (“BTCPOW”) iki klasör daha oluşturun. Bu klasörleri “BTCW1” ve “BTCW2” olarak adlandırın.

4.) BTCPOW klasörü içerisinde bir not defteri açın ve aşağıdaki kodu yapıştırın.bitcoin-pow-qt.exe –datadir=C:\BTCPOW\BTCW1

Bu not defterini farklı kaydet seceneğini kullanarak BTCW1.bat olarak kaydedin. Kaydederken dosya seçenekleri kısmında tüm ”Tüm dosyalar” seçili olduğundan emin olun.


5.) BTCPOW klasörü içerisinde bir not defteri açın ve aşağıdaki kodu yapıştırın.bitcoin-pow-qt.exe –datadir=C:\BTCPOW\BTCW2

Bu not defterini farklı kaydet seceneğini kullanarak BTCW1.bat olarak kaydedin. Kaydederken dosya seçenekleri kısmında tüm ”Tüm dosyalar” seçili olduğundan emin olun.

Bu şekilde aynı bilgisyar üzerinde dilediğiniz kadar cüzdan oluşturabilirsiniz.

6.) Şimdi BTCW1. Bat ve BTCW2.bat dosyalarını çalıştırın ve cüzdanların senkronize olmasını bekleyin.

7.) Cüzdanlarımız kuruldu. Cüzdan isimlerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu anlatımda BTCW1 tx gönderici cüzdan, ve BTCPOW2 yide madenci cüzdanı olarak varsayıyoruz.

8.) TX gönderebilmek için BTCW bakiyesine ihtiyacınız var. Bunun için cüzdanınıza BTCW ekleyin.

Önemli Not: Dilediğiniz kadar Gönderici cüzdan oluşturabiilrsiniz. TX işlemlerinindaha kısa sürede olmasını istiyorsanız gönderici cüzdanları yukarıda anlatılan sekilde sayısını artırabilirsiniz.

Dikkat: Madenci olarak kullanacağınız cüzdandan başka cüzdana TX yapmanız tüm kazım gücünüzün kaybolmasına neden olabilir. Bundan dolayı Madenci cüzdanındaki blok ödüllerinizi başka cüzdana aktarmak için özel talimatları takip edin.

9.) Şuanda cüzdanlarımızı oluşturduk be BTCW1 isimli yani gönderici cüzdanımıza BTCW bakiyesi ekledik. Şimdi göndereceğimiz TX lerin ağda uzun süre beklememesi  için uygun işlem ücretini https://explorer.bitcoin-pow.org/ sayfasından tespit edelim.

 

BTCW/USDT :

Burada işlem ücretinin örnek olarak 1000 sat olduğunu varsayıyoruz.

10. BTCW1 cüzdanınızda konsol komut satırını açın.

En alt kutucuğa aşağıdaki kodu kendinize göre düzenleyerek giriniz.tx “MadenciCüzdanıAdresiniz” 0.00001 1000 500

Bu kodla girdikten sonra madenci cüzdanınıza 0.00001 BTCW gönderimi 1000 sats fee kullanılarak 500 kez yapılacaktır. Fee değerini ve gönderim miktarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

İlave kodlar:

tx “MadenciCüzdanıAdresiniz” 0.00001 1000  Bu kod cüzdanda bakiye bitene kadar belirtilen koşullarda tx yapar.

tx “MadenciCüzdanıAdresiniz”
0.00001 1000 0 Bu kod TX işelmiini “0” girilmesinden dolayı durdurur.


11. Artık madenci cüzdanınızda TX ler birikmeye başladı. Cüzdanınızda Mining bütonunu aktif hale  getirip madenciliğe başlayabilirsiniz. Unutmayınızki madenci cüzdanınızda biriken tx ler madenci gücünüzü etkilemektedir.
BTCW/USDT :
https://bitcoin-pow.org/

SEND ME COFFEE BTCW WALLET : 1KzirbMm2BzzenHiCjViFV1sk8rNJjeEJi

Telegram Grubumuz : https://t.me/dailycoinmining