Digitaliga ; Spor Camiasını Sarsacak Devrimci Kripto Projesi!

Digitaliga Nedir ?

Digitaliga, spora odaklı web3 uygulamaları üreten bir blok zincir teknoloji şirketi ve spor kulüplerine dedike çalışan Singapur merkezli bir Dijital Spor Platformu sağlayıcısıdır. Dijital Spor Platformları ve Digitaliga uygulamaları web3, blok zincir teknolojileri ve DeFi ekonomisinin gücünden yararlanmaktadır. Digitaliga’nın hedefi, spor kulüpleri için sürdürülebilir, uzun vadeli gelir sağlarken, taraftarlarının ve destekçilerinin iletişimini ve deneyimlerini arttırmaktır. Digitaliga, her bir spor kulübü için ayrı ayrı açacağı, temelde her biri bir NFT Marketplace olan  Dijital Spor Platformlarında sporseverlere, spor kulübü taraftarlarına ve blok zincir topluluklarına sunacağı NFT Koleksiyonları ile birlikte Digitaliga’nın kendi platformlarında sunacağı Dijital Futbol Menajer Oyunu, Oylama Uygulaması ve DeFi Uygulamaları da dahil olmak üzere geniş kapsamlı uygulamaları geliştirmeye devam etmektedir.

Spor ve Teknolojide Liderlik Hedefi

Amacımız, alanında öncü, lider ve sevilen bir spor markası olmak ve hayran kalmış bir teknoloji şirketi olmaktır. Çalışmalarımızı yaratıcılık ve spor kulüpleri ile paylaştığımız değerlere adıyoruz. Blok zincir teknolojileri ve uygulamalarında yenilik tutkusuna sahip olarak, spor ve blok zincir dünyasına en iyi uygulamaları sunmaya çalışıyoruz. 2026 yılı sonuna kadar, dünya genelinde spor kulüpleri için kuracağımız dijital spor platformları ile 9 milyon spor fanı üye sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. Profesyonel erkek ve kadın oyuncuları desteklemenin yanı sıra amatör spor kulüpleri ve oyuncularını da destekleyen uygulamalarla kulüpleri ve sporcuları etkilemek istiyoruz.

Dünyada 5 milyar insanın banka hesabı bulunurken, kripto hesabı bulunan insan sayısı 150 milyondan azdır ve büyük çoğunluk kripto parayı bir yatırım aracı olarak kullanmaktadır. Blok zincir uygulamalarını tüm dünya nüfusuna yaymayı, kripto paraların okuryazarlığını artırmayı ve kripto parayı bir araç olarak kullanmayı amaçlıyoruz.

Spor Kulüpleri İçin İnovasyon

Taraftarlara, Oylama Uygulaması ile kulüp kararlarında ortak olma imkanı tanımak. Dijital Oyunlar ve Artırılmış Gerçeklik uygulamaları ile spor fanlarına sürekli eğlence yaratmak. Ad, soyadı, e-posta ve telefon bilgilerini içeren Spor Kulüpleri için doğru, güncel ve sürekli büyüyen bir kullanıcı veritabanı oluşturmak.

Spor Kulüpleri için daha fazla sponsor getirmek, spor kulüpleri ve sponsorlar arasında daha etkili ve aktif etkileşim için uygulamalar ve araçlar geliştirmek. Veri tabanlı Dijital Pazarlama yöntemleri ile daha fazla gelir üretecek gelir kanalları oluşturmak.

Her yıl Blok Zinciri Ağları için on milyonlarca NFT ve kripto transferi oluşturarak blok zincir topluluğu için değer yaratmak.

Digitaliga Token Nedir?

Digitaliga Token, Digital Spor Platformları, Digital Futbol Menajerliği Oyunu ve farklı Spor Uygulamaları ile çok geniş kapsamlı bir kullanım alanı bulacaktır. Digitaliga’nın dünyanın genelinde açacağı spor kulüplerine dedike her yeni Digital Spor Platformu ile Digitaliga ve Digitaliga Token milyonlarca kullanıcıya ulaşacak. Digitaliga Türkiye’de Trabzonspor, İskenderunspor ve Isparta32spor ile operasyonlarına başladı, platformlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Digitaliga Token Nereden Alınır?

1 Mart 2024 tarihinde  bitci.com.tr  sitesinde ön satışı aktif olarak başladı.  Ön satış detaylarını buradan inceleyebilirsiniz. ( https://www.bitci.com.tr/announcements/digitaliga-on-satisina-katil-cark-cevirme-hakki-kazan )

Bitci.com.tr  kampanyası :  Digitaliga Ön Satışına Katıl, Çark Çevirme Hakkı Kazan!

Bir kişiye PlayStation 5, sekiz kişiye AFCT (Ape Football Club Trabzonspor) NFT ve birbirinde güzel farklı değerlerdeki DIGITA Token ödüllü Digitaliga Ön Satışına Katıl, Çark Çevirme Hakkı Kazan! kampanyası, mobil uygulamamız ve web sitemizde yayınlandı! Bitci mobil uygulaması veya bitci.com.tr alım-satım platformu üzerinden yaptığınız Opsiyon 1 için 500 adet veya Opsiyon 2 için 250 adet Digitaliga token arzı katılımınıza 1 çevirme hakkı kazanırsınız.

Token Detayları : 

Token Platform ERC20                                   : Multichain
Token Name Ticker Digitaliga Token           : DIGITA
Token Supply                                                   : 100.000.000
Token Standard                                               : ERC20
Circulation Launch                                           : 500.000 (%0.5)
Estimated Launch Price                                  : $0.20
Circ. Market Cap Launch                                : $100.000
Total Cap Launch                                             : $20.000.000
Exchange Listing 2024 Q1

Kaynak :Whitepaper

Digitaliga Partnerleri Kimler ?

 Trabzonsporun , İskenderun Spor, Isparta 32 Spor   resmi onayı ve @altavagroup

partnerliği  ile birlikte dünyaca ünlü BAYC (Bored Ape Yacht Club)  anlaşma sağlandı ve lisanslı Ape Football Club Trabzonspor Edition NFT koleksiyonu üretiliyor.

Diğer tüm partnerler aşağıdadır;

Digitaliga ile partnerlik ve anlaşmalar için bu formu doldurabilirsiniz ;

https://digitaliga.com/kulupform/

Bu NFT Koleksiyonları ile Neler Yapılabilcek?

• Orijinal A Takım Forma ve Aksesuar Hediyeleri
• Sezon Boyunca Ücretsiz Maç Biletleri
• Sadece Sahibine Özel AFCT Baskılı Ürün Satın Alma Ayrıcalığı
• Taraftar Sınıfı NFT’lerde İsminizi ve Mesajınızı Yazma Hakları
• Trabzonspor Digital Platformunda İndirim ve Ön Alım Hakları
• Fikri Mülkiyet Sahipliği ve Gelir Paylaşımı
• Gerçek ve Dijital Dünya VIP Etkinliklerine Katılma Fırsatı
• Fiziksel Faydalara Ulaşamayanların Ödüllerinin Kripto Para veya NFT Olarak Alınabilme İmkanı
• Ve Bunlarla Sınırlı Olmayan Benzersiz Ayrıcalıklar!

11.967 adet, ( NFT hakkında tüm detaylar ) her biri benzersiz olarak tasarlanan bu  NFT’lerden oluşan bu özel koleksiyonu
trabzonspor.digitaliga.com adresinden, ve diğer spor külüpleri için üretilen nft koleksiyolarınıda aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz..

https://digitaliga.com/iskenderunspordsp/
https://digitaliga.com/isparta32spordsp/

Airdrop Hakkında ;

Görevler:  1000 rastgele katılımcıya 50 DIGITA (~$10).

‍‍ Referral Ödülü: İlk 300 referans için 25,000 DIGITA (~$5000).

İlk 300 referans şu şekilde ödüllendirilecek;

  1. sıra: 2500 DIGITA (~$500)
  2. sıra: 1000 DIGITA (~$200)
  3. sıra: 710 DIGITA (~$142)
  4. ile 300. sıra arası: Her biri için 70 DIGITA (~$14).


https://t.me/DigitaligaAirdropBot

 

Digitaliga Takım

Takımı web sitelerinde şeffaf olarak yayınlanmıştır. https://digitaliga.com/about/

Sosyal medya

https://linktr.ee/digitaliga
https://digitaliga.com/
https://twitter.com/digitaliga
https://www.youtube.com/@digitaliga
https://t.me/digitaliga