Floki $Fork Meme Token Projesi Doge projesini Hedef aldı!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan $fork projesi, meme token olup , btc yükselişinde meme projeleri arasında yerini aldı , $fork token  maximum arza sahipti ve maximum arzı 10T tokendir. İlk listelemeyi uniswap dex borasında yapan $fork projesi $500K likidite ile görünmesi büyük dikkat çekti.

Name                :  $Fork
Max Suplly      :  $10T


Websitelerinde yayınlanan $fork açıklaması ;

FlokiFork ve onun Pembe Viking topluluğunun karşılarına çıkan tüm zorlukları nasıl aştıklarını anlatacağız. Pembe Viking köpeği FlokiFork, VERGİLİ JETON fırtınaları, FUD, halılar, $PORK’lar ve onu itibarsızlaştırmak isteyenlerin saldırılarıyla yüzleşti. Ancak o zaferle ayakta duruyor.

Bu Pembe Viking köpeği FlokiFork – Elon Musk’ın kendi Pembe Shiba Inu’su – ve Pembe Viking mürettebatı, yelken açtıkları günden beri zorluklarla karşı karşıya kaldılar. İlk karşılaştıkları zorluk, projeye sızan bir hain geliştirici tarafından tasarlanan vergili jeton $FLOKI’ydi ve Fork’un gemisine sızmıştı. Bu hain geliştirici, vergili bir jetonla tasarlanmış yavaş bir halı oluşturmuştu, ancak Pembe Viking savaşçısı FlokiFork direndi ve VERGİYE HAYIR DEDİ! FlokiFork’un sadık topluluğu – Pembe Çatal Vikingleri – Fork’u hain geliştiriciden korudu. Onu projeden uzaklaştırdılar ve kontrolü ele geçirdiler – ARTIK VERGİLİ JETON YOK HU YELLEDİ PEMBE VİKİNG ORDUSU!!

PEMBE FLOKİFORK VİKİNGLERİ. MIZRAKLARIMIZ BİLEYDİ, KALKANLARIMIZ HAZIR, GEMİLERİMİZ YOLA ÇIKMAYA HAZIR. HAZIR OLUN VİKİNGLER – VALHALLA’YA GİDİYORUZ!

Hikayesi ;

FLOKİFORK: $PORK KATİLİ FlokiFork’un hikayesini anlatacağız ve nasıl kendisi ve Pembe Viking topluluğu önlerine çıkan tüm zorlukları aştılar. Pembe Viking köpeği FlokiFork, VERGİLİ JETONLARIN, FUD’un, halıların, $PORK’ların ve onu itibarsızlaştırmak isteyenlerin saldırılarının tehlikeli fırtınalarıyla karşılaştı. Ancak o zaferle ayakta duruyor.

Bu Pembe Viking köpeği FlokiFork – Elon Musk’ın kendi Pembe Shiba Inu’su – ve Pembe Viking mürettebatı, yelken açtıkları günden beri zorluklarla karşı karşıya kaldılar. Karşılaştıkları İLK zorluk, projeye sızmış olan asi bir geliştirici tarafından tasarlanan vergili jeton $FLOKI’ydi ve Fork’un gemisine sızmıştı. Bu hain geliştirici, vergili bir jetonla tasarlanmış yavaş bir halı oluşturmuştu, ancak Pembe Viking savaşçısı FlokiFork direndi ve VERGİYE HAYIR DEDİ! FlokiFork’un sadık topluluğu – Pembe Çatal Vikingleri – Fork’u hain geliştiriciden korudu. Onu projeden uzaklaştırdılar ve kontrolü ele geçirdiler – ARTIK VERGİLİ JETON YOK HU YELLEDİ PEMBE VİKİNG ORDUSU!!

PEMBE FLOKİFORK VİKİNGLERİ. MIZRAKLARIMIZ BİLEYDİ, KALKANLARIMIZ HAZIR, GEMİLERİMİZ YOLA ÇIKMAYA HAZIR. GURUR İÇİN HAZIRLANIN VİKİNGLER – VALHALLA’YA GİDİYORUZ!

Fork Road Map Aşağıdadır;

https://flokifork.com/the-flippening/

Tokenomic


Floki Fork Hangi borsalarda listelendi ?

 

POLONIEX , TOOBIT borsalarında listeli ve ayrıca uniswap dex borsasından işlem yapılabilmektedir.

Dextool        : https://www.dextools.io/app/en/ether/pair-explorer/0x8287c431f547b313d5bfdaf2fc8b738cff65358f?t=1709585445865
Website       : https://flokifork.com/
Telegram    : https://t.me/FlokiFork_portal
CMC            : https://coinmarketcap.com/currencies/flokifork/