OKX Borsasının ödüllendirdiği 15 Gizemli Kutu Açtık..

Okx gizemli kutu ödülleri kayıt olup kyc yapan kullanıcılar için tanımlanan ödül kutusudur. Ödüller $50 karşılğında tokene kadar çıkabiliyor. 15 Kutu Kırdırdım şimdiye kadar ortalama $35 iade kartı ödül aldım.

İade Kartı Nedir ?

Okx iade kartları okx borsasında ticaret yaptığınız zaman okx borsasının işlem ücreti olarak kestiği tutarı elinizdeki iade kartı olarak hesabınıza işlem ücreti iade edilir. Okx işlem yapanlar için oldukça işe yarar olcaktır.

 

OKX Borsasında GİZEMLİ KUTU  ödülünü almak için aşağıdaki linkten kayıt alabilirsiniz..

https://www.okx.com/join/94176773

Sözleşme kuponu nedir?

Sözleşme kuponları, sürekli swap işlemlerinde kullanılan bir tür ödüldür. Bir pozisyon açarken marjin olarak kullanılabilir ve kendi fonlarınızdan ayrı bir şekilde işler. Ancak, sadece bir kez kullanılabilirler. Pozisyonu kapatırken, bakiyeniz işlem ücretleri düştükten sonra sözleşme kuponunun nominal değerinden fazlaysa, elde ettiğiniz kârlar al-sat hesabınıza transfer edilir. Eğer bakiyeniz nominal değerden azsa, OKX (borsa veya platformun adı) kalan maliyetleri karşılar ve bu durumda herhangi bir zarara uğramazsınız.

 

Kriptomu nereden kontrol edebilirim?

Kripto ödülünüzü kontrol etmek için, önce fonlama hesabınıza giriş yapmanız gerekecek. Ardından, Varlıklar menüsüne gidip “Fonlama Hesabı” bölümüne tıklamanız gerekiyor. Bu bölümde, hesabınıza yatırılan kripto ödüllerini görebilirsiniz. Ödülünüzün son geçerlilik süresi olmadığı belirtilmiş, bu da demek oluyor ki ödülünüzü istediğiniz zaman kullanabilir veya çekebilirsiniz.