Toobit Borsası $35 Airdrop – Süre Sınırlı!

Toobit: Kripto Para Dünyasında Yeni Bir Lider

 

Kripto para piyasasında adını sıkça duyuran Toobit, dünya genelinde 1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya hizmet veren önde gelen bir kripto para borsasıdır. Güçlü altyapısı, düşük ücretleri ve geniş varlık yelpazesiyle Toobit, yatırımcıların Bitcoin, Ethereum ve diğer sanal varlıklarla alım satım yapmayı tercih ettiği bir platformdur.

Toobit’in sunduğu ürün ve hizmetler arasında spot ticaret, kalıcı sözleşmeler ve işlem kopyalama gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Kullanıcılar, 100’den fazla yüksek kaliteli alım satım çifti arasından seçim yaparak kripto para ticareti yapabilir veya vadeli işlemlerde kaldıraç kullanarak karlarını artırabilirler. Ayrıca, Speedzone ile özel ön satış tokenlerine erişim sağlayarak avantajlı yatırım fırsatlarından yararlanabilirler.

Güvenlik ve gizlilik Toobit’in önceliklerindendir. Platform, gelişmiş ve çok katmanlı bir koruma sistemine sahiptir ve kullanıcıların veri güvenliğini en üst düzeyde tutar. Gerçek zamanlı gözetim sayesinde, her türlü potansiyel tehdidi aktif olarak izleyerek kullanıcıların güvenliğini sağlar.


$35 Airdrop Almak için aşağıdaki linkten öncelikle kayıt olun

 

https://www.toobit.com/tr-TR/affiliates/exclusive-activities?invite_code=routRE

Toobit’te Ekibimize katılın ve Özel Avantajlardan Yararlanın – Faaliyet Dönemi: 2024/03/17 19:00:00-2024/04/05 19:00:00

Toobit’in kullanıcılarına sunduğu avantajlardan biri de düzenlediği kampanyalardır.

 

Kralın Hamlesi, Yatırın ve Ödüller Alın

“Kralın Hamlesi” adlı kampanya kapsamında, kullanıcılar hesaplarına belirli bir miktar yatırarak bonuslar ve ödüller kazanma fırsatı elde ederler. Ayrıca, işlem hacmine bağlı olarak ek bonuslar da sunulmaktadır, böylece kullanıcılar daha fazla kazanç elde edebilirler.

Detaylar;

Hesabınıza sadece 100$ veya eşdeğeri bir miktar yatırarak 5 USDT + 30 USDT Bonusu alacaksınız ve korkmadan alım satımda şansınızı deneyeceksiniz.

Ek Ödüller

Kraliyet olduğunuzda altın asla akmayı bırakmaz! Mevduat Kralına giden yol ödüllerle kaplıdır, bu nedenle sıkı çalışmaya devam ettiğinizden ve tüm tekliflerinizi bizden aldığınızdan emin olun. İşlem hacimlerinize bağlı olarak, kullanıcılar ek bonus kuponları almaya hak kazandınız! Aşağıdaki ödüllere göz atın

  • İşlem hacmi ≥500,000 = 100 USDT bonus
  • İşlem hacmi ≥1,000,000 = 200 USDT bonus
  • İşlem hacmi ≥2,000,000 =400 USDT bonus
  • İşlem hacmi ≥3,000,000,000 =600 USDT  bonus
  • İşlem hacmi ≥5,000,000,000 =1,000 USDT  bonus

Şartlar ve koşullar

1.İlk para yatırma bonusuna yalnızca zincir üzerinde kripto para yatırdığınızda erişebilirsiniz. Platform içindeki dahili transferler sayılmaz.
2.Kullanıcıların, ödül hesaplamasında dikkate alınabilmesi için para yatırma ve işlem şartlarını 7 gün içinde tamamlamaları gerekmektedir. Bu süreden sonra yapılan para yatırma işlemleri ödül hesaplamasında dikkate alınmayacaktır.
3.Bir kullanıcı, para yatırma işleminin geçerli hesaplama süresinden sonraki 10 gün içinde yatırdığı paralardan herhangi birini çekerse, otomatik olarak diskalifiye edilecektir.
4.Tootbit bağlı kuruluşu tarafından davet edilen kullanıcılar için etkinlik.
5.Yalnızca belirli bölgelerdeki e-posta yoluyla kaydolan kullanıcılar ödüllere hak kazanır. Katılmak için birden fazla hesap kullanan kullanıcılar herhangi bir ödüle hak kazanmayacaktır.
6.İşlem hacminde yalnızca Türev işlemler dikkate alınacaktır.
7.Kullanıcıların etkinlik döneminde herhangi bir bonus kullanması durumunda, bu, uygun işlem hacmi olarak sayılmaz.
8.Kullanıcıların etkinlik döneminde herhangi bir bonus kullanması durumunda, bu, uygun işlem hacmi olarak sayılmaz.
9.Bonus Kuponu yalnızca piyasa emirleri ve limit emirleri için kullanılabilir. Emirleri tetiklemek için kullanılamaz.Pozisyon kapatma kaybını dengelemek için öncelikle bonus düşülecektir. Bonusun yetersiz olması durumunda anapara kesintisi yapılacaktır.
10.Alt hesaplar, Kurumsal hesaplar ve piyasa yapıcılar bu etkinliğe katılamaz.
11.Toobit, ek bonuslar toplamak için toplu hesap kayıtları ve yasa dışı, sahtekarlık veya zararlı amaçlarla bağlantılı diğer faaliyetler de dahil olmak üzere, etkinlik sırasında dürüst olmayan veya kötü niyetli faaliyetlerde bulunan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
12.Bonuslar birikimli değildir. Kullanıcılar yalnızca ulaşılan en yüksek seviyeye eşdeğer bonus miktarını alacaktır.
13.Toobit, kullanıcılara önceden bildirimde bulunmaksızın bu etkinliğin şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
14.Toobit bu etkinliğin nihai yorumunu yapma hakkını saklı tutar. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen support@toobit.com ile iletişime geçin.

https://www.toobit.com/t/routRE